Aktualności

Obsługuj swój domofon z telefonu stacjonarnego lub komórkowego

30 lipiec 2013

Z nowym Interfejsem Telefonicznym Fermax możesz kontrolować swój system domofonowy z każdego telefonu stacjonarnego lub komórkowego, bez względu na to gdzie jesteś.

Nieważne gdzie jesteś, wywołania mogą być przekierowane na zewnątrz korzystając z linii telefonicznej, pozwalając prowadzić rozmowę z gościem oraz umożliwiając otwarcie drzwi. Jest to doskonałe uzupełnienie każdego systemu domofonowego czy videodomofonowego.

Jeśli jesteś w domu, możesz odebrać połączenie zarówno na unifonie/monitorze FERMAX lub na telefonie podłączonym do interfejsu (przewodowym lub bezprzewodowym), który ma możliwość odbioru połączeń zarówno z domofonu jak i linii telefonicznej. Połączenia z linii telefonicznej zawsze mają priorytet jeśli są realizowane w tym samym czasie. Interfejs telefoniczny jest montowany w budynku i podłączany do linii telefonicznej. Kompatybilny z analogowymi liniami RDSI / ADSL (wymagane użycie adaptera lub filtra).

Jeśli jesteś poza domem, możesz przekierować wywołania z domofonu/videodomofonu na dowolny numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

¡Desvía al móvil las llamadas del videoportero!


​Nowy Interfejs Telefoniczny pozwala na:

  • Przekierowanie rozmów. W przypadku nie odebrania rozmowy na odbiorniku wewnątrz lokalu w określonym czasie wywołanie jest przekierowywane na zaprogramowany numer telefonu.
  • Zdalny dostęp z zewnątrz (chroniony kodem PIN), do wszystkich funkcji dostępnych z telefonu podłączonego bezpośrednio do interfejsu: komunikacja z panelem, otwarcie drzwi, programowanie itd.
  • Regulacja głośności audio bezpośrednio z telefonu
  • Dynamiczna zmiana trybu pracy pomiędzy duplex, półduplex, simplex.
Interface Telefónico
Ref. 4545 Interfejs Telefoniczny