Aktualności

Nowe biura FERMAX w Poznaniu: Dalszy ciąg inwestycji w Polsce

21 październik 2013

Wyższy komfort użytkownika, szersze możliwości wsparcia klienta i większa przestrzeń magazynowa. Wszystko to za sprawą nowej siedziby poznańskiego oddziału firmy Fermax. Dzięki tej inwestycji hiszpański producent potwierdza swoje zaangażowanie na tym obiecującym europejskim rynku.

Na lokalizację nowej siedziby oddziału Fermax Polska wybrano Suchy Las, miejscowość położoną na północny-zachód od Poznania, zaledwie 8 kilometrów od centrum stolicy regionu. W ciągu kilku ostatnich lat Suchy Las stał się jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w regionie, w którym dokonywane są ważne inwestycje publiczne, a duża aktywność handlowa widoczna jest na co dzień. Niezwykle istotne są ponadto dwa aspekty: położenie w niewielkiej odległości od nowo budowanej obwodnicy Poznania umożliwiające dogodne połączenia drogowe ze stolicą regionu, jak i resztą kraju, a także bliskość lotniska Ławica.

Nowe biura firmy Fermax stanowią odpowiedź na obecne potrzeby hiszpańskiej marki na polskim rynku. Nasz oddział dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Nowe biura firmy Fermax to także centrum szkoleniowe i konferencyjne, tym samym oddział poszerza działalność szkoleniową i wzmacnia wsparcie techniczne klientów, którzy coraz częściej traktują Fermax nie tylko jako zwykłego dostawcę, ale i partnera-specjalistę. Ponadto mieszczą się tu wielkopowierzchniowe magazyny, które zapewniają stałą dostępność najważniejszych produktów. Nie zapominajmy, że poznański oddział, zlokalizowany w równej odległości między Berlinem a Warszawą, stanowi centrum logistyczne firmy Fermax w regionie.

Oddział w Suchym Lesie jest już drugą, polską placówką firmy Fermax, która została zmodernizowana w 2013 r. Wiosną tego roku przeniesiono także biuro handlowe firmy Fermax w Warszawie – jego obecna siedziba znajduje się w dzielnicy bardzo sprzyjającej innowacyjności. Obie inwestycje świadczą o tym, że Fermax widzi swą obecności na polskim rynku w perspektywie długofalowej. Stąd też jako producent systemów domofonowych i videodomofonowych stworzyliśmy katalog produktów dostosowany do potrzeb i specyfiki lokalnego rynku. Nowe biura stoją otworem dla wszystkich klientów i przyjaciół firmy Fermax Polska.

Czy chciałbyś je odwiedzić? Umów się na wizytę telefonicznie. Nr tel.: +48 61 8112 303.