Aktualności

FERMAX Warszawa, nowe biuro na nowe czasy

26 czerwiec 2013

Atrakcyjna okolica dzielnicy Pragi, dla Warszawy symbolu nowego, miejskiego stylu życia, to miejsce, które firma Fermax wybrała na siedzibę swojego nowego biura w Polsce. Dzięki nowej siedzibie firma będzie bardziej dostępna dla klientów oraz będzie mogła świadczyć lepsze usługi.

Niedawne otwarcie nowego biura handlowego to dowód na inwestycję firmy Fermax w polski rynek. Nowa siedziba, łatwo dostępna dla klientów, znajduje się w niewielkiej odległości od Stadionu Narodowego, w stosunkowo nowej części najbardziej nowatorskiej dzielnicy Warszawy. W nowym biurze firmy Fermax znajduje się więcej sprzętu lepszej jakości oraz wystarczająco dużo przestrzeni do organizacji seminariów i szkoleń dotyczących produktów. Podsumowując, firma oferuje szybsze wsparcie techniczne i handlowe oraz lepszą jakość usług, wzmacniając swój wizerunek, a tym samym, pozycję w kraju. Ponieważ Fermax wiąże z Polską długoterminowe plany.


Firma Fermax, która rozpoczęła działalność handlową kilkadziesiąt lat temu, założyła swój polski oddział w 2007 r. Na początku firma Fermax przystosowała swoją strukturę, strategie i produkty do lokalnego rynku. I rzeczywiście Fermax oferuje katalog zawierający specyficzne produkty odpowiadające stylowi życia i upodobaniom charakterystycznym dla regionu; oprócz biura w Warszawie, firma Fermax ma również centrum logistyczne znajdujące się w Poznaniu.
Firma Fermax łączy swoją obecność i innowacyjność w zakresie rozwoju technologicznego, aby oferować najnowocześniejsze usługi i wspierać klientów w chwili, gdy polski rynek znajduje się w przełomowym momencie rozwoju sektora nieruchomości.

Nasze nowe biuro to znacznie więcej niż tylko nowy budynek: to nowy początek stawiania czoła wyzwaniom, jakie niesie najbliższa przyszłość. Czy chciałbyś je odwiedzić?

Nasz adres:
ul. Mińska 63a lok. 241C (budynek Pryzmat)
03-828 Warszawa.

Umów się na wizytę telefonicznie, nr tel: +48 22 330 81 50