Aktualności

Na targach IFSEC 2016 Fermax prezentuje nowe rozwiązania w zakresie wideodomofonów, kontroli dostępu, automatyki domowej i bezpieczeństwa.

30 czerwca 2016

Targi bezpieczeństwa IFSEC organizowane w Londynie co roku odwiedza ponad 27 tysięcy profesjonalistów pragnących poznać najnowsze rozwiązania i innowacje technologiczne oferowane w branży bezpieczeństwa. Z uwagi na międzynarodowe uznanie targów IFSEC firma Fermax wybrała ich scenerię do zaprezentowania swych nowości technologicznych zarówno w zakresie komunikacji domowej, jak i integralnych rozwiązań oferowanych w odniesieniu do kontroli dostępu, automatyki domowej i bezpieczeństwa.

Profesjonaliści z branży, którzy odwiedzili stoisko firmy (głównie producenci, instalatorzy, integratorzy systemów, konsultanci, a nawet użytkownicy końcowi, pochodzący zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i z pozostałych części świata), mieli okazję poznać DUOX, pierwszy w pełni cyfrowy system komunikacyjny za pośrednictwem wideodomofonu dzięki instalacji dwóch niepolaryzowanych żył bezpośrednich, doskonale sprawdzający się we wszelkiego rodzaju projektach, który wprowadzany jest dziś na brytyjski rynek.  W odniesieniu do instalacji domowych spośród gamy produktów technologii DUOX wyróżniał się nowy monitor VEO – odwiedzający stoisko podkreślali jego walory estetyczne, doceniając doskonałe, geometryczne wzornictwo, jakość wykonania oraz optymalny stosunek jakości do ceny.

 

W nowoczesnym i minimalistycznym otoczeniu goście mogli również zapoznać się z propozycją mechanizmów kontroli dostępu, pośród których uwzględniono rozwiązania do niezależnego zarządzania oraz do instalacji umożliwiających zarządzanie scentralizowane. Prym wiodła gama mechanizmów do kontroli dostępu AC Plus, idealnych do małych i średnich systemów sieciowych.    

 

Podczas targów IFSEC instalacje Fermax odwiedzili również główni brytyjscy dystrybutorzy, aby poznać najnowsze rozwiązania z rodziny Way z chętnie wybieranym zestawem dla domów jednorodzinnych obejmującym 7-calowy monitor i ekran dotykowy oraz zapewniającym wysoką wydajność obsługi, a także nową opcję dla sektora usług: zewnętrzny panel wyjściowy z wbudowanym, zbliżeniowym systemem kontroli dostępu.  

 

 

Wreszcie, kolejnym atrakcyjnym aspektem dla brytyjskiego rynku było zaprezentowanie przez Fermax integralnych rozwiązań z zakresu automatyki domowej na każdą kieszeń.  Wszyscy goście branżowi odwiedzający stoisko firmy Fermax mieli okazję przetestować urządzenia automatyki domowej za pośrednictwem systemów włączania/wyłączania oświetlenia oraz scen zarządzanych za pomocą przycisków na ekranach dotykowych. Za pomocą tabletu każdy mógł przekonać się, jak łatwe i przyjemne w obsłudze jest oprogramowanie Fermax, którym zarządzać można za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji automatyki domowej możliwej do pobrania na smartfony i tablety.  

 

 

Oferując technologiczne gadżety, FERMAX dokonuje innowacji nie tylko w zakresie produktów, ale także w zakresie narzędzi, którymi posługuje się do ich prezentacji. Dlatego też odwiedzającym dostarczono kilku chwil rozrywki dzięki interaktywnej aplikacji Fermax For Real umożliwiającej wizualizację terminali w domu lub na powierzchni zewnętrznej budynku. Co więcej, aplikacja umożliwia wykonywanie zdjęć efektu końcowego, ich zapisywanie i publikację, stając się niezbędnym narzędziem wykorzystywanym podczas wyceny projektów i instalacji. 

Dla firmy Fermax targi IFSEC 2016 zakończyły się ogromnym sukcesem, umożliwiając firmie umocnienie swej obecności w brytyjskim sektorze bezpieczeństwa, a także prezentację nowych i innowacyjnych produktów użytkownikom branżowym.​