Oferty pracy

Szukamy osób zaangażowanych i zainteresowanych doskonaleniem

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I LOGISTYKI

Fermax, wiodący producent systemów domofonowych, wideodomofonowych, kontroli dostępu oraz automatyki domowej, jest dynamiczną i nowatorską firmą, która potrzebuje osób zaangażowanych, gotowych na osiągnięcie najwyższego poziomu wydajności pracy, podejmujących skuteczną współpracę w zespole, otwartych na nowe pomysły i gotowych do nieustannej nauki.

Profil:Aktualnie do naszego oddziału w Suchym Lesie (Poznań) poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. Administracyjnych i Logistyki.

Obowiązki

• Skuteczne zarządzanie magazynem i stanami magazynowanymi.
• Przyjmowanie i realizacja zamówień, sporządzanie dokumentów.
• Obsługa klienta, opracowywanie ofert, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych oraz organizowanie transportu zgodnie z zamówieniem.
• Prowadzenie rejestru zapytań, ofert i sprzedaży.
• Obsługa systemu ERP, archiwizowanie dokumentacji.

Wymagania

• Umiejętność pracy w zespole.
• Bardzo dobra organizacja pracy.
• Zaangażowanie i własna inicjatywa.
• Dobra znajomość obsługi programów komputerowych (Windows, Excel, Words).
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.
• Chęci nauki, rozwoju i doskonalenia kompetencji.

OFERUJEMY

• Pracę w dynamicznym środowisku.
• Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.
• Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.
• Umowę o pracę na pół etatu z możliwością zatrudnienia na pełen etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email rrhh@fermax.com w formacie PDF wraz ze zgodą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Referencja:ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I LOGISTYKI