Bezpieczeństwo

Numeryczny kod dostępu.

Użytkownik wprowadza kod dostępu za pośrednictwem klawiatury. Jest najtańszym rozwiązaniem, ponieważ nie wymaga użycia identyfikatora. Kod dostępu może być wspólny dla wielu użytkowników.

Dostęp przez zbliżenie karty lub breloka.

Karta lub brelok zbliżeniowy służą za identyfikator. Identyfikator należy zbliżyć do czytnika na odległość kilku centymetrów. Odczyt dokonuje się poprzez radiową transmisję danych. To bardzo bezpieczna i wygodna technologia.

Czytnik Biometryczny

Inkey is the new generation biometric fingerprint control from Fermax, able to provide maximum reliablility, robutsness and adaptability.

With capacitive fingerprint reader and a built-in proximity reader as standard issue ensuring total reliability.

Dostęp do garażu.

Jest to technologia wykorzystywana głównie przy dostępie do garażu. Pozwala na wygodny dostęp na dużą odległość pomiędzy identyfikatorem (pilotem) a odbiornikiem.

Przeznaczona do budynków z wieloma wejściami. Dysponuje rozszerzonymi funkcjami.

Pozwala na kompleksowe zarządzanie dużymi budynkami z wieloma wejściami. Dysponuje poszerzoną gamą funkcji kontroli dostępu: ograniczenia terytorialne i czasowe grup użytkowników, funkcja „anti-passback”, ograniczenie pojemności, większa pojemność użytkowników (w porównaniu z czytnikami autonomicznymi), aktywowanie urządzeń z poziomu czytnika, rejestr zdarzeń w celu późniejszej weryfikacji, ośrodek kontroli lub bezpieczeństwa itp.

Ponadto umożliwia zintegrowanie z kontrolą dostępu dodatkowych funkcji: wzajemną komunikację, alarmy, automatyzację itp.