Duox

Rewolucyjny system domofonowy i videodomofonowyDuox by Fermax
Revolución

Rewolucja

Nigdy więcej plątaniny przewodów, niekompatybilnych połączeń i złego okablowania. Z DUOX wszystko jest łatwe, nowe, rewolucyjne.
Full Digital

Full digital

DUOX jest pierwszym w pełni cyfrowym Systemem Smart w 2-żyłowej technologii (bez polaryzacji). Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system na świecie.
Todos los estilos

Wszystkie rodzaje

Możliwość stosowania w każdym typie instalacji. Zarówno przy domkach jednorodzinnych jak i dużych osiedlach mieszkaniowych czy zamkniętych kompleksach.

Todos los cables

Wszystkie typy okablowania

W nowych instalacjach można używać każdego typu oprzewodowania, zarówno skrętek, przewodów równoległych, UTP (CAT-5) itd. W modernizacjach system pracuje na każdym starym okablowaniu: 5-żyłowym, 2-żyłowym, instalacji dzwonkowej czy 4+n.

Simplicidad

Uproszczona instalacja

Podstawowa 2-żyłowa instalacja bez polaryzacji. Bez dodatkowych elementów, bez dystrybutorów, rozdzielaczy czy przekaźników. System głosowej pomocy przy programowaniu.

Máximas capacidades

Maksymalna pojemność

Pełna cyfryzacja pozwala zaoferować instalatorom i integratorom maksymalne możliwości przekraczające potrzeby rynku.

Flexibilidad

Elastyczność

Wybór odbiornika zależy tylko i wyłącznie od woli użytkownika. Decyzja może zostać podjęta niezależnie od instalacji a wymiana odbiornika z audio na video polega tylko na wymianie terminala w lokalu.

Katalog

Duox jest nową cyfrową technologią, która sprawia, iż trudne staje się łatwe.

Więcej informacji