Fermax rewolucjonizuje łączność: teraz nawet stare wideodomofony VDS mogą być zarządzane z telefonu

Fermax rewolucjonizuje łączność: teraz nawet stare wideodomofony VDS mogą być zarządzane z telefonu

11 października 2019

 

Według własnych obliczeń producenta na świecie zainstalowano obecnie ponad trzy i pół miliona urządzeń VDS. VDS to niezawodna, skuteczna i stabilna technologia ze względu na swoje właściwości i od dłuższego czasu jest ulubioną technologią instalatorów/instalatorów. Obecnie instalacje VDS nadal oferują klientom końcowym doskonałe działanie. Ale społeczeństwo się zmieniło. Rodziny się zmieniły, a każdy z Nas porusza się inaczej. Dlatego Fermax proponuje nadać nowe cyfrowe życie staremu sprzętowi VDS dzięki Wi-Box.

 

MAŁE URZĄDZENIE, WIELKA ZMIANA.

Wi-Box to mały moduł (80 x 80 x 20 mm), który jest dodawany do istniejącej instalacji i pozwala urządzeniom VDS łączyć się z domową siecią WiFi poprzez router domowy. W ten sposób system domofonowy audio lub wideo w domu może komunikować się ze smartfonem rezydenta. Od tego momentu użytkownicy będą mogli zdalnie komunikować się ze swoim wideodomofonem w taki sam sposób, jakby znajdowali się w domu: odbieranie połączeń, rozmowa z gościem, otwieranie drzwi, wywoływanie portierni, uruchamianie panelu zewnętrznego, robienie zdjęć lub aktywowanie dowolnej funkcji ustanowionej w ich monitorze lub unifonie. Możliwe jest również otwarcie drzwi bez kluczy za pomocą telefonu komórkowego.

 

 

 

KOMFORT I BIZNES: KAŻDY WYGRYWA.

Dla rodzin, które już posiadają terminal VDS w domu, korzyści są bardziej niż oczywiste: dodatkowy komfort, bezpieczeństwo i mobilność, które są bardzo cenione przez dzisiejszych obywateli.
Dla firm instalacyjnych Wi-Box oznacza nowa możliwość biznesowa, pozwalająca na powrót do domów klientów i oferowanie nowych rozwiązań właścicielom. Wi-Box jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie i współpracuje z modelami domofonów audio i wideo VDS, które Fermax wprowadził na rynek w ciągu ostatnich kilku lat.

 

 

 

Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety instalacji Wi-Box w Twoim domu kliknij tutaj lub zeskanuj kod QR:

 

Więcej informacji tutaj.

 

Utilizamos cookies propias para mejorar tu experiencia de navegación. Haz clic en “Aceptar” para continuar navegando o accede a nuestra política de cookies si deseas configurarlas.