FERMAX wprowadza na rynek swój nowy system DUOX PLUS

FERMAX wprowadza na rynek swój nowy system DUOX PLUS

22 czerwca 2020

Produkty systemu DUOX PLUS są w pełni kompatybilne z już istniejącą instalacją systemu DUOX.

DUOX PLUS oferuje: 

 • Większe możliwości: większe odległości, wyższe napięcie (24V), więcej monitorów na piętrze, więcej mieszkań. Nie ma instalacji, której nie da się poprowadzić na systemie DUOX PLUS!
   
 • Większą elastyczność: większa dowolność okablowania, prostszy montaż. Dzięki DUOX PLUS koszty i czas instalacji są jeszcze bardziej zredukowane, ponieważ wiele instalacji można wykonać przy użyciu niewielu elementów: panel zewnętrzny, zasilanie, odbiorniki oraz dwa zakończenia linii. Nic więcej!
   
 • Więcej technologii: postęp technologiczny w zakresie integracji nowych, mocniejszych procesorów cyfrowych w naszych wzmacniaczach i monitorach, pozwala na uzyskanie optymalnej jakości audio i wideo w każdym punkcie instalacji. Umożliwia również unikalną funkcję 2-przewodowego systemu na rynku: dwa równoczesne kanały komunikacji audio i wideo w tym samym pionie z dwóch paneli do dwóch mieszkań.
   
 • Więcej funkcji: wraz z DUOX PLUS wprowadzamy nasz nowy UNIFON VEO. Dzięki eleganckiemu projektowi unifony VEO idealnie integrują się z wnętrzem. Przycisk otwierania znajduje się pod słuchawką, zapewniając większe bezpieczeństwo przy otwieraniu drzwi. Oferujemy również nową kamerę z większym kątem widzenia.
   
 • Większą łączność: jeśli masz zestaw wideo, jesteś połączony! Od teraz wszystkie zestawy wideo (1nr, 2nr) DUOX PLUS w standardzie zawierają monitory WiFi w tej samej cenie, zapewniając najlepszą ofertę produktów z przekierowaniem na rynku.

Nasze doświadczenie z łącznością wyraża się nie tylko w produktach, ale również w serwisie, który zapewniamy użytkownikom. W nowej wersji aplikacji BLUE oferujemy szybszą komunikację i bardziej intuicyjny projekt aplikacji, gwarantując jak zawsze maksymalne bezpieczeństwo i prywatność dla użytkowników.

 

Utilizamos cookies propias para mejorar tu experiencia de navegación. Haz clic en “Aceptar” para continuar navegando o accede a nuestra política de cookies si deseas configurarlas.