Wiadomości

WAY Kit wchodzi przebojem na rynek europejski.

12 maja 2015

W zaledwie dwa miesiące od wprowadzenia do sprzedaży Way Kit osiąga znakomite wyniki. Ten obiecujący start nowej linii Fermax wzmacnia pozycję i obecność marki na rynku dystrybucji.

Rynek europejski, na którym po raz pierwszy zaprezentowano Way Kit, bardzo szybko otworzył się na nowy produkt, który na stale zagościł już na półkach dystrybutorów. Prezentacja Way Kit była przyjęta bardzo dobrze, jednakże odpowiedź rynku zaskoczyła i przeszła nasze najśmielsze wyobrażenia.

Way Kit


Way Kit to pierwszy produkt z nowej linii Fermax. U jej podstaw leżą dwa założenia: atrakcyjność produktu rozpatrywana jest pod kątem jakości-ceny-funkcjonalności, co podparte jest gwarancją marki i technicznie zaawansowanym know-how.

Way Kit

Na nowy zestaw WAY KIT, przeznaczony dla 1 lub 2 lokali, składa się panel zewnętrzny produkowany ze znalu, z kolorową kamerą w standardzie i 7” monitorem z intuicyjnym ekranem dotykowym. Produkt ten ma wiele zalet: instalatorzy mogą pracować na tylko dwóch niepolaryzowanych żyłach natomiast użytkownicy otrzymują łatwy w obsłudze monitor z szeregiem funkcji, takich jak: robienie zdjęć, rejestracja połączeń i łączność pomiędzy monitorami.

Jest to dobrej jakości produkt o wysokiej wydajności, w konkurencyjnej cenie, dlatego też wyróżnia się na rynku, na którym najważniejsza jest niska cena. Niepowtarzalny styl Fermax w kwestiach prowadzenia biznesu, dbałość o klientów, nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji i zapewnianie najlepszych warunków handlowych, z pewnością przyczynia się do sukcesu marki.

 

Mimo, iż Way Kit ciągle jest na początku swojej drogi, jego wpływa na rynek europejski jest obiecujący i z pewnością zapewni nowej linii duży sukces.