Wiadomości

FERMAX rozszerza swą działalność we Francji poprzez otwarcie nowego biura handlowego w regionie Rhône-Alpes.

4 lipiec 2016

Uroczystość otwarcia nowego biura handlowego oddziału Fermax Francja, FERMAX RHÔNE-ALPES, odbyła się w środę 29 czerwca przy udziale najważniejszych klientów z tego regionu.

 

Po wieloletniej obecności na francuskim rynku oddział Fermax Francja kompleksowo rozszerza spektrum swej działalności, odnotowując przy tym nieustanny wzrost obrotów. Dyrekcja Fermax postanowiła zwiększyć obecność firmy we Francji, stawiając na otwarcie lokalu w regionie Rhône-Alpes, jednym z obszarów o największych możliwościach komercyjnych, aby znajdować się bliżej swoich partnerów handlowych. 

Nowe biuro handlowe oddziału Fermax Francja znajduje się przy ulicy Edison pod numerem 13, w gminie Bron (Lyon). Ta nowa siedziba będzie miejscem obsługi klientów, realizacji szkoleń technicznych oraz prezentacji produktów. Do zespołu handlowego regionu Rhône-Alpes należą Cédric Lengele i Jérôme Duffoux, profesjonaliści o wyjątkowych umiejętnościach handlowych, technicznych i interpersonalnych, podzielający wartości wyznawane w firmie Fermax, takie jak świetna obsługa klienta oraz zdolność reakcji. 

 

 

Uroczystość otwarcia biura Fermax Rhône-Alpes odbyła się w środę 29 czerwca przy udziale ponad pięćdziesięciu klientów marki pochodzących z regionu. Z tej okazji w uroczystości wzięli udział Dyrektor Generalny grupy Fermax, Jeremy Palacio, dyrekcja oddziału Fermax Francja oraz zespół biura handlowego regionu Rhône-Alpes. Palacio osobiście podziękował klientom za ich zaufanie i przywiązanie do firmy Fermax w przeszłości, w chwili obecnej oraz w perspektywie nadchodzących lat.  

 

 

Korzystając z okazji, firma Fermax zaprezentowała nowe produkty wprowadzone ostatnio na francuski rynek: nowy system DUOX, wykonany w technologii dwóch niepolaryzowanych żył „full digital”; monitor VEO oraz Display Digital Extra do zewnętrznych paneli wyjściowych DUOX z 3,5-calowym ekranem. 

Owa ciepła i radosna uroczystość stanowiła jednocześnie oficjalne rozpoczęcie nowego etapu działalności Fermax w regionie Rhône-Alpes oraz na francuskim rynku.