Wiadomości

Fermax poszerza swoją gamę Kontroli Dostępu o zupełnie nową linię produktów.

21 września 2016

Fermax w pełni zgłębia tematykę Systemów Kontroli Dostępu w swoim nowym katalogu, gdzie przedstawiona została szeroka gama rozwiązań. Dzięki nowym produktom dla małych, średnich lub dużych obiektów, fachowcy mogą nabyć moduły zaprojektowane do nadzorowania pojedynczych drzwi, systemy kontroli dostępu zdolne do zarządzania każdym detalem w szpitalach, sprzęt technologii analogowej a także najnowocześniejsze urządzenia technologii kablowej IP. Ta nowa linia produktów proponuje rozwiązania odpowiednie dla każdego budżetu. Wstępna oferta skupia się na urządzeniach, które na rynku są najbardziej cenione.
 

Mimo, że Systemy Kontroli Dostępu widniały w katalogach Fermax od wielu lat, firma zrobiła ważny skok naprzód przedstawiając nową gamę rozwiązań. Systemy Kontroli Dostępu – które dotychczas były tylko uzupełnieniem wobec Systemów Domofonów Fermax – stały się nową linią biznesową marki dla profesjonalistów w swoim sektorze, linią z kompletną gamą rozwiązań. Ponieważ w Fermax z zasady linię produktów projektuje się tak aby instalacja i uruchomienie były łatwe w przeprowadzeniu.   

Kluczowym aspektem nowej linii Kontroli Dostępu jest to, iż prezetuje rozwiązania dla wszystkich rodzajów projektów, dopasowywując się do rozmiarów, złożoności, wymogów bezpieczeństwa i, rzecz jasna, do twojego budżetu.

 

 

Systemy autonomiczne są najprostsze i pozwalają na zarządzanie pojedynczymi drzwiami, także drzwiami garażowymi, biurowymi, magazynowymi czy wejściem do maszynowni, wszędzie tam gdzie dostęp ma tylko autoryzowany personel. Systemy rozproszone zostały zaprojektowane tak aby można było zarządzać odpowiednio dużą grupą drzwi i wejść, które działają niezależne od siebie. W końcu, mamy też systemy scentralizowane, które pozwalają na zaawansowane zarządzanie wieloma punktami dostępu, przechowywujące zdarzenia w pamięci urządzenia i z możliwością interakcji z wieloma przekaźnikami i czytnikami. Ostatni, scentralizowany system o wysokiej pojemności, został zaprezentowany w dwóch różnych typach technologii: AC Plus, zarządzany przez darmowe oprogramowanie, które jest prostsze i bardziej konkurencyjne, podczas gdy rozwiązanie IP: IP AXES zdecydowanie zabiera nas do sektora inteligentnych budynków, oferujących absolutną elastyczność wobec niemal każdego zapotrzebowania, a także daje możliwość zarządzania setkami drzwi i tysiącami użytkowników.      

 

 
 

Poza zaprezentowaniem zróżnicowanej gamy systemów, Fermax wprowadził na rynek bardzo szeroką, wstępną ofertę łączącą technologię z estetyką urządzenia. Klient, może zatem wybrać nie tylko wygląd panelu zewnętrznego (ten sam uprzednio zaprezentowany design zarówno dla urządzeń wewnątrz jak i na zewnątrz budynku), ale także sposób, w jaki autoryzowany personel otrzymuje prawo dostępu: czytniki zbliżeniowe, klawiatury cyfrowe, czytniki linii papilarnych czy nawet piloty o dalekim zasięgu.   

Fermax w swojej specjalnej ofercie rozpoczynającej sprzedaż nowej Kontroli Dostępu, prezentuje standardowo w formie zestawu rozwiązanie zaprojektowane by zarządzać dostępem do lokali usługowych czy garaży. Rozwiązania typu all-in-one są przygotowane tak aby instalacja i umieszczenie urządzeń przebiegało z łatwością. Jest to relatywnie prosty ale bardzo ceniony produkt, który przekonał fachowców do wejścia do sektora, gdzie nadal jest dużo przestrzeni dla rozwoju.     

Access Control Guide for Installers