Wiadomości

Polska Odkrywa Sekrety Cyfryzacji W Technologii Dwużyłowej Podczas Duox Tour Fermax Polska

20 czerwiec 2018

Ponad 200 osób, a wśród nich architekci, deweloperzy, monterzy i dystrybutorzy, wzięło udział w wydarzeniu, na którym prezentowano system DUOX firmy Fermax w Polsce. Dwie prezentacje, pierwsza 13 kwietnia we Wrocławiu i druga, 8 czerwca, w Warszawie pozwoliły uczestnikom odkryć olbrzymie możliwości, jakie daje dwużyłowa technologia full digital. DUOX TOUR Fermax Polska było spotkaniem o charakterze przede wszystkim technicznym, ale znalazło się miejsce również na rozmowy i networking, kolację oraz prezentację produktów.


Oficjalna prezentacja systemu DUOX w Polsce, dwużyłowej technologii full digital, za pomocą której Fermax rewolucjonizuje rynek nowego budownictwa jak i modernizacji istniejących domofonów i wideodomofonów, miała miejsce w eleganckich hotelach we Wrocławiu i w Warszawie. Na wydarzenie zaproszono specjalistów z zakresu budownictwa i elektroniki: deweloperów, architektów, dystrybutorów i monterów zainteresowanych poznaniem szczegółów tego innowacyjnego produktu.

Fermax Polska - HQ Team
Fermax Polska - HQ Team
DUOX display
DUOX display


Po przedstawieniu systemu DUOX podano elegancką kolację, która była zachętą do dalszego testowania urządzeń, a przede wszystkim ułatwiła wymianę opinii między obecnymi gośćmi a przedstawicielami firmy Fermax. W wydarzeniu wziął udział cały zespół Fermax Polska oraz przedstawiciele Fermax HQ. W Warszawie obecny był też Jeremy Palacio, dyrektor generalny, i Mónica Gil, dyrektor ds. kadrowych i organizacji korporacyjnej.

Wszystkie osoby bezpośrednio powiązane z firmą Fermax mogły stwierdzić, że prezentacja dotycząca innowacyjnej technologii zastosowanej przez Fermax w swoich produktach cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, podobnie jak nowa linia monitorów VEO, VEO-XS i VEO-XS DOBISS ze zintegrowanymi funkcjami inteligentnego domu, a przede wszystkim potencjał stojący za technologią dwużyłową full digital.

DUOX TOUR (Wrocławiu)
DUOX TOUR (Wrocławiu)
Jeremy Palacio, dyrektor generalny
Jeremy Palacio, dyrektor generalny


Podsumowując, DUOX TOUR firmy Fermax Polska spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i umożliwił obecnym bezpośrednie poznanie tej nowoczesnej technologii.

Fermax jest marką o znaczącej pozycji w Polsce, gdzie działa od kilku dekad. W 2006 roku powstał oddział Fermax Polska. Po sukcesie DUOX TOUR oddział hiszpańskiej firmy jest już świetnie przygotowany do promowania i popularyzowania wideodomofonów na rynku polskim. DUOX stało się platformą domowej komunikacji cyfrowej na rynku europejskim par excellence i już teraz jest najczęściej kupowanym systemem marki Fermax.