Firma

FERMAX

Ponad 70 lat historii...

... potwierdza nasz profesjonalizm, naszą jakość i specjalizację w systemach domofonowych, wideodomofonowych oraz kontroli dostępu.

FERMAX

Ponad 450 osób

Wspaniały zespół o wspólnych wartościach: poczucie przynależności i identyfikacji z firmą, uczciwość i szacunek, wysiłek i praca zespołowa, orientacja na klienta i wyniki, wszechstronność i stałe nastawienie dot. dostosowywania się do zmian, a także zaangażowanie na rzecz równości, bezpieczeństwa, zdrowia, środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

FERMAX

6 międzynarodowych spółek zależnych

Nasze oddziały znajdują się we Francji, Anglii, Polsce, Belgii, Singapurze i Chinach.

FERMAX

1 centrum produkcyjne

Znajduje się w naszej siedzibie w Walencji (Hiszpania), posiada linie montażu elektronicznego, jak również zakład produkcji mechanicznej, który pozwala nam realizować zamówienia z szybkością, która jest wzorcem w naszym sektorze.

FERMAX

11 biur sprzedaży

Posiadamy sieć 8 biur sprzedaży w Hiszpanii tj. w Walencji (siedziba główna), Alicante, Barcelonie, Bilbao, Madrycie, Maladze, Murcji i Santiago de Compostela, które zapewniają wsparcie handlowe oraz techniczne na terenie całej Hiszpanii. Ponadto, posiadamy 3 międzynarodowe biura reprezentacyjne, które znajdują się w Portugalii, Dubaju i Turcji.

FERMAX

Ponad 85 krajów

Jesteśmy dumni z naszej wyjątkowej obecności na rynku krajowym, jak również z szerokiej sieci międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym nasze produkty są obecne w ponad 85 krajach.

FERMAX