Powrót

Sinan Mansions

Szczegóły projektu

Liczba lokali/użytkowników: 136
Liczba dostępów: 36
Adres: Sinan Road, Shanghai
Kraj: China
Deweloper: Chongbang Group

Produkty powiązane

Szanghaj pełen jest miejsc z bogatą historią, a kompleks Sinan Mansion należy do najbardziej legendarnych. Od niemal stu lat Sinan Road znana jest jako willowa dzielnica, którą zamieszkiwało wiele chińskich osobistości. W pobliżu znajduje się również była rezydencja należąca do Zhou Enlai, która pełniła funkcję siedziby Komunistycznej Partii Chin w Szanghaju przed powstaniem nowych Chin.
Każdy z rosnących tu nadszarpniętych zębem czasu platanów ma do opowiedzenia jakąś anegdotę, nie mówiąc już o rezydencjach zbudowanych w zachodnim stylu. W powietrzu wydaje się jeszcze unosić zapach damskich perfum, ale wkrótce nieuchronnie uleci.
Budynki Sinan Mansions zostały drobiazgowo wyremontowane, dzięki czemu udało się odrestaurować stare drewniane podłogi i poręcze, zabytkowe miedziane gałki drzwiowe i zasuwy, niegdyś zniszczone kominki, popękane zielone płytki i dachówki ceramiczne, elementy metalowe i zamki, dekoracje na drzwiach oraz gipsowe sztukaterie na sufitach. Mimo gruntownego remontu, budynki Sinan Mansions zachowały swój zabytkowy klimat, dzięki któremu odwiedzający mogą przenieść się w przeszłość.
Hotel Massenet stanowi integralną część kompleksu Sinan Mansions. Wynajmujący którąkolwiek z 14 willi otrzymuje do dyspozycji pokój dzienny, jadalnię, kuchnię, gabinet, garaż, pokoje sypialne oraz prywatny ogród. Zindywidualizowane projekty umożliwiają wybór wnętrz nowoczesnych, klasycznych, eleganckich bądź minimalistycznych. Dodatkowo całodobowa obsługa zapewniana przez kamerdynerów oraz kucharzy gwarantuje każdemu z mieszkańców niezwykły komfort mieszkania.