Wiadomości

Gama Zestawów wideodomofonowych WAY powiększa się o nowy zestaw WAY PROX

16 listopad 2016

Zestawy Fermax WAY włączają teraz do swojej gamy nowego członka: ZESTAW WAY PROX z czytnikiem zbliżeniowym. Jest to zestaw wideodomofonowy specjalnie zaprojektowany dla domów, biur oraz przedsiębiorstw, gdziekolwiek dostęp do wybranych pomieszczeń musi być ograniczony tak by zapewnić ich ochronę a także bezpieczeństwo końcowego użytkownika systemu.

Panel zewnętrzny WAY PROX - atrakcyjny i odporny panel wytworzony ze stali nierdzerwnej typu 316L. Posiada daszek chroniący od deszczu oraz zaawansowany czytnik zbliżeniowy, pozwalający na otwieranie drzwi bez użycia tradycyjnego klucza. Dostęp umożliwia przyłożenie breloka zbliżeniowego do czytnika na panelu Way Prox. Dzięki temu prostemu  systemowi jest możliwe zarejestrowanie nawet do 320 różnych użytkowników. Co więcej, wizytownik jest podświetlany na różne kolory w zależności od statusu komunikacji domofonu: w stanie spoczynku (niebieski), tryb dzwonienia (pomarańczowy), tryb rozmowy (intensywny niebieski) oraz otwieranie drzwi (zielony). Dzięki tej funkcji zewnętrzny panel jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Zestaw WAY PROX zawiera monitor WAY: głośnomówiący, bardzo cienki terminal o grubości tylko 18mm. Monitor ma zaokrąglone brzegi i szklaną taflę ekranu. Monitor mieści 7’’ pojemnościowy ekran dotykowy TFT, który pozwala na intuicyjne uruchomienie różnych  zaawansowanych funkcji: wywołanie podglądu z kamery na panelu domofonu bez konieczości odebrania rozmowy, robienie zdjęć, łączenie z innymi urządzeniami, rejestracja rozmów i ich dat, czasu oraz zdjęcia rozmówcy, możliwość zintegrowania karty SD z nagrywanymi wideorozmowami, 20 różnych melodii połączeń przychodzących w zależności od upodobań końcowego użytkownika, funkcja „Nie przeszkadzać”, itp.

 

Ten nowy zestaw domofonowy wraz z z czytnikiem zbliżeniowym przynosi wiele korzyści nie tylko dla końcowego użytkownika ale także dla profesjonalnych monterów ponieważ jest dostępny wraz z uprzednio zainstalowanym oprogramowaniem tak jak cała gama zestawów WAY. Instalacja odbywa się poprzez użycie technologii dwóch żył bez polaryzacji.

 

Gama Fermax WAY liczy teraz 3 zestawy wideodomofonowe: Zestaw WAY dla domów jedno- lub dwurodzinnych oraz zestaw WAY PROX dla jednego lokalu z czytnikiem zbliżeniowym.  Pozostaje zatem wybrać spośród zestawów, które wyróżniają się zaawansowaną funkcjonalnością, łatwością użytkowania, nowoczesną estetyką oraz zredukowanymi kosztami. Linia WAY jest zatem dostępna dla każdego profesjonalisty i użytkownika. Ponieważ dzisiaj nie jest już luksusem posiadanie systemu wideodomofonowego ani w domu, ani w biurze.

WAY KITS Video

WAY KITS Katalog