Wiadomości

Fermax przedstawia nowe monitory DUOX ze zintegrowanym WiFi do odbierania połączeń na urządzeniu mobilnym

1 lipca 2019

Wiodąca marka domofonów i wideodomofonów ogłosiła już wcześniej, że rok 2019 będzie rokiem łączności. I robi to najlepiej jak potrafi – Fermax zapowiada uruchomienie nowych terminali z technologią DUOX z łącznością WiFi, dzięki której możliwe będzie odbieranie połączeń i otwieranie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego (telefonu komórkowego lub tabletu).

Firma Fermax wierna swemu zobowiązaniu do wprowadzenia na główne rynki najlepszej technologii przedstawia monitory VEO WiFi DUOX i VEO-XS WiFi DUOX ze zintegrowanym łączem internetowym, które umożliwia przekierowanie połączeń do domu na telefon komórkowy lub tablet użytkownika.

 

 

Rewolucja w dziedzinie wideodomofonów

 

Łączność WiFi w monitorach oznacza radykalną zmianę samej koncepcji wideodomofonu, ponieważ użytkownik nie będąc w domu, może odpowiadać jakby w nim był. Dzieje się tak właśnie dzięki przekierowaniu połączenia na telefon komórkowy lub tablet – użytkownik z dowolnego miejsca na świecie może zobaczyć osobę stojącą przed panelem zewnętrznym, odbyć z nią rozmowę lub otworzyć drzwi, jeśli jest taka potrzeba.

Nie ma znaczenia, czy jesteś w biurze, w podróży czy na wakacjach, w domu czy poza nim, zawsze możesz odpowiedzieć na połączenie z wideodomofonu - wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Fermax BLUE i sparować monitor z urządzeniem przenośnym.  

Nowe monitory VEO WiFi DUOX i VEO-XS WiFi DUOX wprowadzają firmę FERMAX do „Internetu rzeczy”, rewolucyjnej koncepcji, w której obiekty są połączone w celu ułatwienia życia użytkownikom. 

 

Kompleksowe rozwiązania podstawowe

 

Monitory VEO i VEO-XS z technologią DUOX to terminale zaprezentowane klientom przez Fermax jako nowe rozwiązania podstawowe. Monitory te wyróżniały się już na rynku wśród innych dostępnych terminali dzięki pewnym niezwykłym szczegółom technologicznym. Zarówno wersja VEO (ze słuchawką), jak i VEO-XS (w wersji głośnomówiącej) posiadają panoramiczny kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3" (format 16:9), możliwość wyboru melodii, automatyczne przechwytywanie obrazu oraz funkcję „nie przeszkadzać”. Oczywiście wyróżniają się doskonałym designem, jak to marka ma w zwyczaju. Od teraz posiadają opcjonalną funkcję przekierowywania połączeń przez WiFi, zapewniając wygodę i naturalność komunikacji, bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy nie. 

 

Dla domów jednorodzinnych monitory VEO WiFi DUOX i VEO-XS WiFi DUOX są również dostępne w formacie zestawu.​

Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety posiadania monitora DUOX WiFi na filmie, kliknij tutaj albo zeskanuj poniższy kod QR:

 

 

I uprzedzamy, że im lepiej je poznasz, tym bardziej będziesz chciał je mieć.

Więcej informacji tutaj.